מאמרים

"ואהבת לרעך כמוך" היא שיטת בני ברוך , מתודולוגיה לפי "מעבדה" כאשר כל המשתתפים להתחייב לזה שהם מתחילים הדדיים משגשגים.

בני ברוך

השקעת מאמץ לאהבה ללא תנאי אחד כלפי שני, כך הם מגיעים לדמיון עם שדה הכוח של אהבה ללא תנאי, אנוכית והשפעה. "ואהבת לרעך כמוך" הוא לא מושג דתי, מיסטי, אבל זה החוק הבסיסי ביותר של הטבע. אם אלמנטים של כל מערכת כוללת, טבעית אינם ממלאים את החוק הזה, החיים, התפתחות אופטימלית היא בלתי אפשרית. אנחנו יכולים לראות את המושג הזה יפה דרך האיזון והומאוסטזיס של הגוף הביולוגי שלנו.

בלידה ובמשך זמן רב במהלך חיי רוב האנשים לא מרגישים נטייה בני ברוך לכיוון מחקר מטרת חיים, תפקידיו של אחד הייחודיים, מטרה במערכת. אבל בשלב מסוים בחיים של כולנו מרגישים כאילו איזה מתג פנימי היה מופעל. כאשר אחד הופך להיות חסר מנוחה לכאורה ללא סיבה, שלא התגשם עם החומר הרגיל, הנאות גופניות, תגמולים, כאשר אחד מתחיל להפוך מפרויקט לפרויקט, עובר משבר אמצע החיים, אחד של נקודה פנימית רדומה בעבר ציור אחד לכיוון המקור, מטרה כבר מופעלת .

אז יש אחד את האפשרות לקחת פנימית נקודת שריפה זו, שבב חי זרע, בני ברוך התעורר לימין "מעבדה", רחם, חממה ארגון בני ברוך להתחיל לגדול -One אדם אמיתי הקשורים למטרה שלה ותפקיד מדויק בכל המערכת, הופך באופן מודע ישולב במערכת באמצעות דמיון של צורה – מתוך שהזרע ראשוני. אם אחד לא לתפוס את ההזדמנות, ומאפשר זמן וראשוני "נוצץ" של פסולת שהזרע, כל מיני סוגים של בעיה, ניוון, דיכאון, דמנציה, ירידה פיזית ונפשית (שמחלות לא לא פיזיות אלא רוחניות) להתחולל ו אחד נעלם מחיים פיזיים זה ויש לו לחזור מאוחר יותר כדי לנסות שוב.

בני ברוך פתח תקווה

מודעות פרסומת